169,00 zł
Intensywna maska odbudowująca strukturę zniszczonych włosów. Stopniowo wypełnia ubytki w strukturze włosa, nawilża i chroni nadając włosom objętość.
Po umyciu włosów odsączyć je z nadmiaru wody i rozprowadzić maskę na całej ich długości od ucha , aż po końce. Rozczesać włosy grzebieniem i pozostawić maskę na 5-10 minut, następnie spłukać.
Wyróżniona opinia
Produkt Ci się spodobał lub wręcz przeciwnie? Pomóż innym podjąć decyzję o zakupie i dodaj swoją opinię!
Maska odbudowująca Ricostruzione – Optimaker 500 ml
13 opinii dla Maska odbudowująca Ricostruzione – Optimaker 500 ml
Nataliia –
Genialna dla moich tlenionych blond włosów. Lepsze niż odżywki fryzjerskie.
Mama_na_zakupach –
Super do włosów blond i farbowanych. Używamy z córką. Jesteśmy obie bardzo zadowolone
CurlyGirl –
BARDZO WYDAJNA MASKA. DROGA ALE STARCZA NA BARDZO DŁUGO I SUPER PACHNIE
Olena_K –
Świetna maska do włosów. Super wygładza i odżywia, włosy po niej pięknie pachną.
Renia159 –
REWELACJA…a zapach ❤️ kocham tą maskę
urocza_dama –
Dobrze odżywia i regeneruje blond włosy…widzę różnicę po dłuższym stosowaniu
Sandiii –
Super na moje rozjaśnianie włosy! Sprawdza mi się genialnie. O wiele lepsza niż kosmetyki fryzjerskie
PaulAcz –
Genialna 🤩😍
Mirela83 –
Na razie fajna, ładny zapach. Zobaczymy po czasie…
beznazwy –
OK
Dorka_G –
Rzeczywiście fajny produkt. Widziałam na tik toku i się skusiłam. Bardzo miłe uczucie po myciu i włoski cudownie pachną 😊
encepence –
Przypadkiem trafiłam na ten sklep i zamówiłam na próbę kilka rzeczy, m.in ta maskę i śmiało mogę polecić. Wydajna, fajna na włosy i zapach cudo
lidka –
POLECAM