Super działanie przy łysieniu – włosy zaczęły po kuracji 3 miesięcznej odrastać.
★★★★★
polak-rodak
Bardzo fajny efekt odświeżenia i regulacji sebum bez przesuszenia.
★★★★★
elko_karo@
Stosowałem różne rzeczy od dermatologów i inne specyfiki, ale dopiero ta wcierka dała realne efekty. Przy regularnym zastosowaniu 2 opakowań widzę poprawę
★★★★★
radzio897
Już po kilku tygodniach widzę, że włosy się zagęściły. Świetny produkt.
★★★★★
yyuummyy
Włosy są grubsze i szybciej rosną, a przerzedzenia mniej widoczne.
★★★★★
Sebastian_76
Regularne stosowanie przyniosło super efekty – mniej ubytków i więcej nowych włosów.
★★★★★
izka
W końcu coś, co ruszyło z porostem włosów. Efekt naprawdę mnie zaskoczył :)
★★★★★
R I R I
Najlepsza wcierka, jaką stosowałam – widzę dużo nowych włosków przy linii czoła.
★★★★★
patriszja
U mnie na efekty musiałam chwile poczekać, po 3-4 miesiącach włosy są gęstsze i mocniejsze.
★★★★★
mari_anka
Włosy przestały wypadać i zaczęły odrastać w miejscach, gdzie było ich mniej.
★★★★★
Marek_79
Po kilku tygodniach pojawiły się nowe baby hair, aż jestem w szoku, że to naprawdę działa!!!!
★★★★★
kasiulka88
Bardzo dobry preparat. Lepszy niż od dermatologa finasteryd
★★★★★
Tadekk
To moje 2 opakowanie. Bardzo polecam. czuć pobudzenie i działanie na głowie. Widzę już liczne babyhair
★★★★★
Julcia
Produkt rewelacyjny, już po ok miesiącu zauważyłam zagęszczenie wlosow, są zdycoeanie lepsze w dotyku. Polecam
★★★★★
Oliwia Zielińska
хороший товар, замовляю ще один
★★☆☆☆
Katya12
Рекомендую. Моє волосся знову відростає.
★★★★★
Katya12
Я випадково купив його через рекламу у Facebook. Мені подобається, як він працює, тому я куплю ще.
★★★★★
Тетяна
Używam po konsultacji trychologicznej. Mam łysienie androgenowe. Oprócz suplementacji i leków używam już 3 miesiąc i widzę że nareszcie stan włosów się poprawił.
★★★★★
Tymek
Zajefajnie działa!!!! Polecam na wypadające włosy. Jak sypie się z was jak z choinki to widać że zachamowało mi wypadanie włosów.
★★★★★
Gizela
Super produkt. Widać pierwsze efekty
★★★★★
Janisss
Superowy. Zaczynam właśnie 2 opakowanie i jestem zadowolona. Zarówno działanie i apliakcjajest super przyjemna :))
★★★★★
Ania78
Dobry produkt. Polecam
★★★★★
Przemek
Mam problem z zakolami i początkami łysienia. Kupiłem i stosuje zapobiegawczo. Widzę że pomału coś rośnie
★★★★★
KubaX
Super wcierka! Lepszej nie miałam. Fajnie pobudza i widać że włosy zaczynają po niej rosnąć
★★★★★
Gina90
To już moje 3 opakowanie! Świetnie pobudza porost włosów. Widzę rezultaty
★★★★★
Magda
kupiłam z polecenia na tik toku, jestem ciekawa efektów, ale na ten moment tylko napisze że czuć że pracuje na skórze
★★★★★
Meggy
Świetny preparat stymulujący porost włosów. Z polecenia trychologa kupiłem sobie i żonie. Używamy oboje. Jesteśmy zadowoleni z efektów.
★★★★★
Robson
Najlepsza wcierka jaką miałam!!! Jest genialna, robi cuda :)
★★★★★
Natalia
28 opinii dla Lotion stymulujący wzrost włosów z kompleksem Microxidil U.R.T.O. 750 – Optimaker 100 ml
Natalia –
Najlepsza wcierka jaką miałam!!! Jest genialna, robi cuda 🙂
Robson –
Świetny preparat stymulujący porost włosów. Z polecenia trychologa kupiłem sobie i żonie. Używamy oboje. Jesteśmy zadowoleni z efektów.
Meggy –
kupiłam z polecenia na tik toku, jestem ciekawa efektów, ale na ten moment tylko napisze że czuć że pracuje na skórze
Magda –
To już moje 3 opakowanie! Świetnie pobudza porost włosów. Widzę rezultaty
Gina90 –
Super wcierka! Lepszej nie miałam. Fajnie pobudza i widać że włosy zaczynają po niej rosnąć
KubaX –
Mam problem z zakolami i początkami łysienia. Kupiłem i stosuje zapobiegawczo. Widzę że pomału coś rośnie
Przemek –
Dobry produkt. Polecam
Ania78 –
Superowy. Zaczynam właśnie 2 opakowanie i jestem zadowolona. Zarówno działanie i apliakcjajest super przyjemna :))
Janisss –
Super produkt. Widać pierwsze efekty
Gizela –
Zajefajnie działa!!!! Polecam na wypadające włosy. Jak sypie się z was jak z choinki to widać że zachamowało mi wypadanie włosów.
Tymek –
Używam po konsultacji trychologicznej. Mam łysienie androgenowe. Oprócz suplementacji i leków używam już 3 miesiąc i widzę że nareszcie stan włosów się poprawił.
Тетяна –
Я випадково купив його через рекламу у Facebook. Мені подобається, як він працює, тому я куплю ще.
Katya12 –
Рекомендую. Моє волосся знову відростає.
Katya12 –
хороший товар, замовляю ще один
Oliwia Zielińska –
Produkt rewelacyjny, już po ok miesiącu zauważyłam zagęszczenie wlosow, są zdycoeanie lepsze w dotyku. Polecam
Julcia –
To moje 2 opakowanie. Bardzo polecam. czuć pobudzenie i działanie na głowie. Widzę już liczne babyhair
Tadekk –
Bardzo dobry preparat. Lepszy niż od dermatologa finasteryd
kasiulka88 –
Po kilku tygodniach pojawiły się nowe baby hair, aż jestem w szoku, że to naprawdę działa!!!!
Marek_79 –
Włosy przestały wypadać i zaczęły odrastać w miejscach, gdzie było ich mniej.
mari_anka –
U mnie na efekty musiałam chwile poczekać, po 3-4 miesiącach włosy są gęstsze i mocniejsze.
patriszja –
Najlepsza wcierka, jaką stosowałam – widzę dużo nowych włosków przy linii czoła.
R I R I –
W końcu coś, co ruszyło z porostem włosów. Efekt naprawdę mnie zaskoczył 🙂
izka –
Regularne stosowanie przyniosło super efekty – mniej ubytków i więcej nowych włosów.
Sebastian_76 –
Włosy są grubsze i szybciej rosną, a przerzedzenia mniej widoczne.
yyuummyy –
Już po kilku tygodniach widzę, że włosy się zagęściły. Świetny produkt.
radzio897 –
Stosowałem różne rzeczy od dermatologów i inne specyfiki, ale dopiero ta wcierka dała realne efekty. Przy regularnym zastosowaniu 2 opakowań widzę poprawę
elko_karo@ –
Bardzo fajny efekt odświeżenia i regulacji sebum bez przesuszenia.
polak-rodak –
Super działanie przy łysieniu – włosy zaczęły po kuracji 3 miesięcznej odrastać.