Problem łupieżu miałem od lat i nic nie działało, aż udałem się w desperacji do trychologa. Otrzymałem tą serię z szamponem i lotionem i z czystym sumieniem widzę diametralną różnice. Bardzo mnie to cieszy
★★★★★
FLAME
Wcierka dobrze się wchłania i naprawdę koi skórę głowy przy nasileniu łupieżu i swędzenia
★★★★★
justi
Bardzo dobra kuracja przy nasilonym łupieżu. Mimo że dorga to warta swojej ceny. Lepsza inwestycja niż stos badziewii od dermatologów...
★★★★★
Arek_85
Bardzo dobry produkt. Już po kilku dniach było widać poprawę u córki. Teraz łupież praktycznie nie wraca.
★★★★★
edytkaaa
Działa szybko i skutecznie, nie podrażnia skóry – duży plus.
★★★★★
Łukasz_34
Bardzo skuteczna wcierka, szczególnie przy uporczywym łupieżu. Polecam każdemu.
★★★★★
iks(x)
Swędzenie zniknęło niemal od razu, a łupież stopniowo się wyciszył. Działam dalej
★★★★★
asia.el
Po kilku użyciach widzę ogromną różnicę. Wcześniej nic mi tak nie pomogło. Oby udało mi się pozbyć tego dziadostwa
★★★★★
Krzysiek_77
Łupież był moim dużym kompleksem.....a ta kuracja naprawdę zrobiła robotę. Miałam serię szampon + wcierka i stosowałam 3 miesiące (3 opakowania) i wyleczyłam sobie sama problem!!! Skóra głowy w końcu jest czysta.
★★★★★
magda.son
No spoko ten lotion, mam nadzieję ze pomoże bo łupież mnie już męczy. ciekawy skład, to musi działać.
☆☆☆☆☆
Dominika
NOOO! MOCNY PRODUKT. W ZESTAWIE Z SZAMPONEM PO TYGODNIU PRAWIE NIE MAM ŁUPIEŻU :D
★★★★★
ZIMONE
Dobrze niweluje łupież i świąd skóry. Mi wystarczyło 1 opakowanie. Odejmuje gwiazdkę za cenę - mógłby być tańszy
★★★★★
piotr-as
Fajnie działa na oporny łupież. Stosowałam wszystkiego, łącznie ze specyfikami od dermatologa…sama zaryzykowałam i widzę efekty :)
★★★★★
moniq1278
Super dla osób z łupieżem. Mam kilka lat ten problem i widzę że po lotionie jest lepiej
★★★★★
Fabiano
Mam łupież i nic nie pomagało. Ale teraz znalazłem super produkt. Fajnie niweluje łupież.
★★★★★
Heniooooo
Silny preparat przeciwłupieżowy. Aż się nie spodziewałam. Jestem zadowolona z zakupu
★★★★★
KarolinaS
Już zużyłem 1 opakowanie - łagodzi łupież
★★★★☆
Ryszard
19 opinii dla Lotion przeciwłupieżowy z kompleksem TRI-Z – U.R.T.O. 850 – Optimaker 100 ml
Ryszard –
Już zużyłem 1 opakowanie – łagodzi łupież
KarolinaS –
Silny preparat przeciwłupieżowy. Aż się nie spodziewałam. Jestem zadowolona z zakupu
Heniooooo –
Mam łupież i nic nie pomagało. Ale teraz znalazłem super produkt. Fajnie niweluje łupież.
XXX –
POLECAM BARDZO
Fabiano –
Super dla osób z łupieżem. Mam kilka lat ten problem i widzę że po lotionie jest lepiej
moniq1278 –
Fajnie działa na oporny łupież. Stosowałam wszystkiego, łącznie ze specyfikami od dermatologa…sama zaryzykowałam i widzę efekty 🙂
piotr-as –
Dobrze niweluje łupież i świąd skóry. Mi wystarczyło 1 opakowanie. Odejmuje gwiazdkę za cenę – mógłby być tańszy
ZIMONE –
NOOO! MOCNY PRODUKT. W ZESTAWIE Z SZAMPONEM PO TYGODNIU PRAWIE NIE MAM ŁUPIEŻU 😀
JKL –
SKUTECZNY
Dominika –
No spoko ten lotion, mam nadzieję ze pomoże bo łupież mnie już męczy. ciekawy skład, to musi działać.
magda.son –
Łupież był moim dużym kompleksem…..a ta kuracja naprawdę zrobiła robotę. Miałam serię szampon + wcierka i stosowałam 3 miesiące (3 opakowania) i wyleczyłam sobie sama problem!!! Skóra głowy w końcu jest czysta.
Krzysiek_77 –
Po kilku użyciach widzę ogromną różnicę. Wcześniej nic mi tak nie pomogło. Oby udało mi się pozbyć tego dziadostwa
asia.el –
Swędzenie zniknęło niemal od razu, a łupież stopniowo się wyciszył. Działam dalej
iks(x) –
Bardzo skuteczna wcierka, szczególnie przy uporczywym łupieżu. Polecam każdemu.
Łukasz_34 –
Działa szybko i skutecznie, nie podrażnia skóry – duży plus.
edytkaaa –
Bardzo dobry produkt. Już po kilku dniach było widać poprawę u córki. Teraz łupież praktycznie nie wraca.
Arek_85 –
Bardzo dobra kuracja przy nasilonym łupieżu. Mimo że dorga to warta swojej ceny. Lepsza inwestycja niż stos badziewii od dermatologów…
justi –
Wcierka dobrze się wchłania i naprawdę koi skórę głowy przy nasileniu łupieżu i swędzenia
FLAME –
Problem łupieżu miałem od lat i nic nie działało, aż udałem się w desperacji do trychologa. Otrzymałem tą serię z szamponem i lotionem i z czystym sumieniem widzę diametralną różnice. Bardzo mnie to cieszy